Milanobet Vegabet

Geçtiğimiz günlerde Rusya ‘da düzenlenen 2018 Dünya Kupası ile ilgili bir analiz yayınlamış ve bazı maçlarla ilgili ciddi şüphelerin olduğunu belirtmiştik. Dün itibari ile oynanan Japonya – Polonya maçı ile bu şüphelerin artık neredeyse gerçeğe dönüştüğünü gözlemlemiş olduk. Peki ne oldu da Japonya 1-0 ‘lık skoru kabul ederek oynadı?

Dünya Kupası Şike

2018 Dünya Kupası Japonya – Polonya Maçında Şike

Artık bazı gerçekleri açık açık söylemek gerekiyor. Herkesin gördüğü üzere dün oynanan Japonya – Polonya maçında 1-0 skor kabullenilerek şike yapılmıştır.

Japonya ‘nın maç içerisinde önceki maçlara nazaran neredeyse doğru düzgün hücum yapmaması zaten bazı şeyleri belli ediyordu.

Son 10 dakika ise dünya futbolunun rezalet anlarını ortaya çıkardı. Japonya; yenildiği Senegal puan aldığı takdirde Japonların gruptan çıkamayacağı ortadayken 1-0 skora razı olup son 5 dakika kendi yarı sahasından çıkmayarak futbolun ne hale geldiğini gözler önüne sermiş oldu.

Çok değil 1 hafta önce turnuvanın temiz olmadığını belirtmiştik buyrun kanıtı da burada: 2018 Dünya Kupası Grup Maçları Analizi

Düşünün ki bir takım 1 puan alsa gruptan çıkacak ancak 1-0 mağlubiyeti kabul edip kendi gruptan çıkma şansını diğer maça bırakıyor. Diğer maçta aynı anda oynanan Senegal – Kolombiya maçı. Eğer Senegal 1 gol atsa ve maç 1-1 bitse gruptan Senegal ve Kolombiya çıkacaktı.

Hangi futbol adamı kendi şansını başkalarının eline bırakmak ister.. Asya ülkelerinin yaptığı saçma defansif futbolun hiçbir şekilde açıklaması yokken Japonya ‘nın yaptığı ile ilgili de FIFA ‘nın turnuva sonrası ceza vereceğini şimdiden belirtiyoruz.

Bahisçiler açısından yüz karası bir futbol ile beraberinde karaktersizliğin oynandığı bu turnuva dünya futbol tarihine şimdiden geçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir