Milanobet Vegabet

UEFA Avrupa Ligi ‘nde temsilcimiz Fenerbahçe bu akşam saat 20:00 ‘de Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu ‘nda Krasnodar ‘u konuk edecek. Geçtiğimiz hafta oynanan ilk maçı deplasmanda 1-0 kaybeden sarı kanarya taraftarının önünde turu geçmek için mücadele edecek.

Fenerbahçe – Krasnodar Maçı

Fenerbahçe Krasnodar

İlk maçı TRT spor ekranlarından şifresiz olarak izlemiştik ancak bugün ki maç açık kanalda mevcut değil. Maç Tivibu Spor kanalından yayınlanacak.

Karşılaşma Saati: 20:00
Yayın Kanalı: Tivibu Spor 2

Fenerbahçe – Krasnodar Şifresiz Veren Kanallar

Her zaman olduğu gibi yine bazı sitelerde maçı Azerbaycan kanalı İdman TV ‘nin yayınlanacağı belirtiliyordu ancak İdman TV ‘nin yayın akışına baktığımızda maçın yayınlanmayacağını görmekteyiz. Bundan bir kaç yıl önce maç yayınlarını veriyorlardı ancak sonrasında ülkemizde yayıncı kuruluşlardan kendilerine yapılan bildirimlerle Türk takımlarının maç yayınını yapmamaktalar.

Diğer sitelerdeki gibi burada ülkemizden doğru düzgün çekmeyen ve yayın için sinyal alınmayan gereksiz kanal isimlerini sıralamak yerine maçı maalesef uydudan izleyebilecek bir kanal bulunmuyor. idman TV ile ilgili kesin olarak maçı yayınlamayacakları yönünde bilgi mevcut.

Alternatif olarak Tivibu ‘nun sitesinden tek maç için ödeme yapıp maç izleme gibi bir seçeneği de yok maalesef bu sezon UEFA Avrupa Ligi yayın haklarının Tivibu ‘da olması taraftarlar için büyük bir şanssızlık. En azından Digiturk ‘te maçı satın alıp izleyebiliyorsunuz, ama Tivibu da böyle bir olay yok sizden 12 ay veya 24 ay taahhütlü komple bir paket almanızı istiyorlar. Bu da tamamen bir saçmalık boyutunda bir olay, bir maçı izlemek için 2 yıllık abonelik istiyorlar. Hiç kimse de bir maç için bu şekilde bir abonelik satın almayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir