Milanobet Vegabet

İspanya La Liga ‘da lig tarihinin en garip olayı yaşanabilir. Real Madrid ‘in 2013 yılında Malaga ‘dan transfer ettiği Isco ‘nun sözleşmesinde öyle bir madde var ki İspanya ‘da yer yerinden oynadı.
La Liga 'nın En İlginç Maçı Oynanabilir

Eğer şampiyonluk son haftaya kalırsa Real Madrid, Malaga deplasmanına konuk olacak. Buraya kadar her şey normal. Ancak Real Madrid orta saha oyuncusu Isco ‘yu 2013 yılında Malaga ‘dan transfer etti ve o gün sözleşme şartlarına Malaga tarafından eğer Real Madrid şampiyon olursa 1 Milyon Euro ekstra bonus ücret ödenecek maddesi koydurdu. Bugünse şampiyonluğun son haftaya kalma ihtimali kuvvetli.

La Liga ‘da son 3 haftaya girilirken Real Madrid ‘in bir maçının eksik olması Barcelona ve Real Madrid aynı puandalar. Olabilecek eşit puanlı bir senaryo da son haftanın çok ilginç olacağı şimdiden kesin.

Real Madrid Şampiyon Olsun !

Malaga ‘nın sahibi Al Thani ve teknik direktörü eski Real Madrid oyuncusu Michel lakaplı Jose Miguel Gonzalez Martin del Campo yaptığı açıklama da İspanya ‘da Real Madrid ‘in şampiyon olmasını istediklerini açıkladılar. Bu açıklama sonrası bir çok tepki gelmesine rağmen herhangi farklı bir açıklama yapılmadı ve bu ekstra bonus ücretinin de geniş yankı bulması sonrası işler iyice içinden çıkılmaz bir durum aldı. Şimdi herkes merakla şampiyonluğun son haftaya kalması durumunda ne olacağını merak ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda bu tür açıklamalar ve durumların özellikle takım içerisindeki oyuncular için farklı bir motivasyon etkeni olmasına da bir çok kez şahit olundu. Bakalım bu sezon İspanya nasıl sonuçlanacak ve eğer bu maça kalırsa dünyanın bir çok yerinden maçın canlı yayınlanacağını da söylemek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir