Milanobet Vegabet

Son Maçlarını Kaybeden Takımlar

Kaybeden takımlar serisi sayesinde son maçlarını seri şekilde kaybeden takımları kolayca bulabilirsiniz.

Seri tablosu takımların sadece Lig maçlarındaki serilerini içerir.

  • Sistem 7 gün içerisinde oynanacak maçların analizini yapar ve bu takımlar içerisinde kaybetme serisi olan takımları belirler.
  • Seri sütununda bulunan sayı, “Takım” sütunundaki takımın kaç maçtır üst üste kaybettiğini gösterir. Maçlar çok seriden az seri sayısına göre sıralanır.
Takım
Seri
Lig
Sonraki Maçı
Maç Tarihi/Saati
Ingolstadt II
8
Almanya - Bölgesel Bayern 2018/2019
Ingolstadt II - Eichstatt
21.07.2018 15:00
Varnamo
8
İsveç - Superettan 2018
Brage - Varnamo
28.07.2018 17:00
Stirling Lions
7
Avustralya - NPL Western Avustralya 2018
Stirling Lions - Subiaco
21.07.2018 10:00
St. Patricks
7
Ireland - Premier Division 2018
St. Patricks - Limerick
20.07.2018 22:00
PSMS Medan
5
Indonesia - Lig 1 2018
PSMS Medan - PSM Makassar
23.07.2018 14:30
Keflavik
5
İzlanda - Pepsideild 2018
Grindavik - Keflavik
23.07.2018 22:15
Tupi
4
Brezilya - Serie C 2018
Luverdense - Tupi
22.07.2018 23:00
Fylkir
4
İzlanda - Pepsideild 2018
KA Akureyri - Fylkir
22.07.2018 20:00
Yanbian
4
China - Jia Lig 2018
Yanbian - Xinjiang Tianshan
21.07.2018 10:30
Sangju Sangmu
4
Güney Kore - K Lig 1 2018
Sangju Sangmu - Jeonbuk
22.07.2018 13:30
Balikpapan
4
Indonesia - Lig 2 2018
Balikpapan - Gresik
20.07.2018 15:00
Sao Bento
4
Brezilya - Serie B 2018
Coritiba - Sao Bento
21.07.2018 22:30
Atletico-PR
4
Brezilya - Serie A 2018
Atletico-PR - Internacional
20.07.2018 03:00
Fluminense
4
Brezilya - Serie A 2018
Vasco - Fluminense
20.07.2018 02:00
Kristianstads
4
İsveç - Division 1 - Södra 2018
Lunds - Kristianstads
21.07.2018 17:00
Assyriska FF
4
İsveç - Division 1 - Norra 2018
Nykopings - Assyriska FF
20.07.2018 20:00
Landskrona
4
İsveç - Superettan 2018
Landskrona - Gefle
29.07.2018 16:00
EL Nacional
4
Ekvador - Serie A 2018
Barcelona SC - EL Nacional
23.07.2018 01:30
Bayswater
4
Avustralya - NPL Western Avustralya 2018
Perth SC - Bayswater
22.07.2018 10:00
West Torrens
4
Avustralya - NPL South Avustralyan 2018
West Torrens - Adelaide U21
22.07.2018 08:30
Odense
4
Danimarka - Superliga 2018/2019
Odense - Sonderjyske
22.07.2018 15:00
Al-Ahly Merowe
4
Sudan - Premier Lig 2018
Al-Khartoum - Al-Ahly Merowe
19.07.2018 21:00
Joinville
3
Brezilya - Serie C 2018
Joinville - Botafogo SP
22.07.2018 21:30
Gresik
3
Indonesia - Lig 2 2018
Balikpapan - Gresik
20.07.2018 15:00
Semeru Fc Lumajang
3
Indonesia - Lig 2 2018
Semeru Fc Lumajang - Persiwa Wamena
20.07.2018 12:00
Floro
3
Norveç - OBOS-ligaen 2018
Kongsvinger - Floro
21.07.2018 19:00
Oita
3
Japonya - J-Lig Division 2 2018
Oita - Tochigi
21.07.2018 13:00
Paysandu PA
3
Brezilya - Serie B 2018
Oeste - Paysandu PA
22.07.2018 01:00
Kursk
3
Rusya - FNL 2018/2019
Spartak Moscow 2 - Kursk
23.07.2018 17:00