Milanobet Vegabet

TombalaTV yeni açılan sadece tombalanın bulunduğu bir bahis sitesi. Yılbaşında oynadığımız bildiğimiz tombalanın online olarak gerçek para ile oynayabileceğiniz bir platform. Vakıf,dernek vb. yerlerde de ülkemizde illegal olarak oynatıldığı yerler mevcut.

TombalaTV Grandbetting ‘e bağlı olarak hizmet veriyor. Sitenin Tombala için alt kuruluşu olduğunu gönderilen smslerden anlıyoruz.

Tombala

Sitede 5TL,10TL ve 20TL kartlar mevcut bu kartlara sırasıyla Safir,Topaz,Yakut olarak isim verilmiş. Aldığınız kart miktarına göre ikramiye miktarları da artıyor. Örneğin 20TL ‘lik kartta tombala için 1117TL ikramiye belirlenmişken 5TL ‘lik kartta bu miktar 279TL.

Tombala Nasıl Oynanır

Bu oyun da 1.çinko, 2.çinko ve son olarakta tombala yaparsınız. Gelin bunları detayları ile inceleyelim;

1.Çinko Ne Demek?

1.Çinko almış olduğunuz kartta aynı sıradaki 5 numaranın çıkmasıyla yapılan çinkoya 1.çinko denir.

2.Çinko Ne Demek?

2.Çinko, 1.çinko yapıldıktan sonra aynı kartta çıkan numaralarla yine bir sıradaki numaraların çıkmasıyla olur. Yani kartınızdaki 2 sıranın da numaraları çıkmış olması gerekmektedir.

Tombala Nedir?

Satın almış olduğunuz kartta tüm numaraların çıkmasına tombala denir.

Tulum Nedir?

Bir kullanıcının tulum yapabilmesi için 1.çinko, 2.çinko ve tombalayı aynı kartta yapması gerekir. Kısaca üçünü de bulmanız gerekiyor ve üçünü de bulduğunuzda tulum yapmış olursunuz.

TombalaTV ‘de değişik promosyonlar bulunmakta bunlar;

İlk 5 Topta çinko: Çıkan ilk 5 topta çinko yaparsanız ekstra belirtilen ikramiyeyi kazanırsınız.

İlk 10 Topta çinko: Çıkan ilk 10 topta çinko yaparsanız yine ekstra olarak bu ikramiyeyi alırsınız.

Tulum yaparsanız da masalarda belirtilen tulum ikramiyesini alırsınız (her masa için ayrı olarak tulum ikramiyesi belirlenmiş).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir